Nabídka kurzů

Kurzy Medical Taping Conceptu probíhají pod vedením Lucie Krestové, která se v roce 2008 stala instruktorem MTC a tímto dostala oprávnění k lektorské činnosti a udělování certifikátů. 

Kurzy jsou zaměřeny na lékařské tejpování, sportovní tejpování a i na tejpování dětí (vše je podle požadavků účastníků)

Kurz MTC je určen pouze pro zdravotnické pracovníky: fyzioterapeuty, ergoterapeuty, lékaře, maséry a zdravotní sestry

Doklad o zdravotnickém vzdělání je podmínkou pro účast na kurzu.

Náplň kurzu:

- teoretické základy tejpování, historie tejpování 

- praktická část

praktická část je po dobu téměř celého kurzu a řídí se striktně osnovami MTC. Je zaměřena na tejpování nejzákladnějších diagnóz, tak aby terapeut, který kurz absolvuje dokázal tejp bez problému použít ve svojí praxi (lékařské tejpování , tejpování dětí, základy lymf tejpování,…)

V ceně kurzu jsou zahrnuta skripta a  tejpovací materiál

Struktura kurzu:

Kurzy jsou rozděleny na kurz A+B a kompaktní kurz C, přičemž kurzy na sebe vzájemně nenavazují. V obou případech se jedná o základní kurz MTC. Náplň těchto dvou kurzů je téměř stejná a zájemce o kurz se může sám rozhodnout, který z kurzů absolvuje.

KURZ A+B – tento kurz je dvouvíkendový (zpravidla pá 15-19, so 9-19, ne 9-14) s odstupem cca 4 týdnů. Terapeuti mají ve víkendu B možnost opakování, konzultace vlastních zkušeností s tejpováním a probírá se i lymfatické tejpování.

Cena: 10.950,-Kč

KURZ C – náplň tohoto kurzu se od kurzu A+B téměř neliší, terapeuti získají všechny potřebné informace o tejpování pro svoji praxi. Oproti kurzu A+B jsou ochuzeni o opakování, konzultaci a lymfatické tejpování.

Cena: 8.300,-Kč

 

Každý ze zájemců o kurz MTC se může přihlásit na aktuálně vypsaný kurz přes elektronickou přihlášku nebo telefonicky na čísle 603 443 629 .

Pokud je kurz obsazen, registrujte se do databáze zájemců o kurz a získejte přednostní zařazení do kurzu MTC.

Napište nám na: info@centrumtejpovani.cz